Dla Ciebie – zapraszamy na niesamowite popołudnie

Dla Ciebie - zapraszamy na niesamowite popołudnie

9 Maja 2014 zapraszamy wszystkich na pełne wrażeń popołudnie, przy muszli koncertowej NOKu.

Kościół Ewangelicznych Chrześcijan jest częścią społeczności nowotomyskiej, dlatego mamy Dla Ciebie propozycje spędzenia dobrego czasu na świeżym powietrzu, rodzinnie przy muzyce z bardzo ważnym przesłaniem.

14:00 – Zapraszamy dzieci i dorosłych na przedstawienie pod tytułem „Wieczne Bańki”. Przed jak i podczas przedstawienia „Teatr Dar” z Bydgoszczy poprowadzi ciekawe zabawy dla dzieci. Rodzice oraz opiekunowie będą mogli czynnie angażować się razem z dziećmi, równocześnie w tym czasie będzie otwarta kawiarenka, gdzie rodzice przy kawie i ciastku będą mogli spędzić czas czekając na swoje pociechy.

17:00 – Bogdan Pieczyrak, niesamowity artysta, doświadczony przez życie, śpiewa i opowiada jak doświadcza Boga który pomógł mu wyjść z nałogów, po koncercie będzie możliwość porozmawiania z artystą .

19.00 – Artaszes Barojan znany jako „ARCI”. Kilkanaście lat temu wraz z rodzicami przyjechali do Polski na Opolszczyznę, gdzie mieszkają do dziś. Arci od ponad 10 lat zajmuje się muzyką.Jego muzyka to połączenie dobrego, rdzennego hip-hopu z melodyjnym reggae. Jak sam Arci przyznaje jego inspiracją do tworzenia jest osoba Jezusa Chrystusa. Dzięki temu przekaz twórczości Arciego jest niezwykle pozytywny i pełen nadziei. Arci nie boi się nazywać rzeczy po imieniu icobnaża kłamstwa i błędy systemu tego świata.