Zaproszenie na wykłady Henryka Dedo

W dniach 24-26 września gościć w naszym Zborze będzie Henryk Dedo. Podczas swojej wizyty w Nowym Tomyślu podzieli się z nami Słowem na temat osobistej ewangelizacji.

Naszego gościa będzie można posłuchać w piątek o godzinie 18:00, sobotę o godzinie 14:00 oraz podczas niedzielnego nabożeństwa, które jest jak zawsze o godzinie 10:00.

Henryk Dedo z żoną

Informacje na temat Henryka Dedo (za: szukajboga.com)

W 1983 roku ukończył studia w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, uzyskując tytuł magistra teologii ewangelickiej. Przez 6 kolejnych lat pracował jako kierownik Korespondencyjnej Szkoły Biblijnej.

Od 18 lat kieruje Fundacją Głos Ewangelii. Odwiedza polskie i zagraniczne, niewielkie i duże społeczności chrześcijan różnych denominacji, usługując biblijnym nauczaniem oraz ewangelizując. Będąc jednocześnie kaznodzieją i ewangelistą, w niezwykle inspirujący i przekonujący sposób, wykłada Słowo Boże. Jego stałe, osobiste zaangażowanie misyjne pozwala mu prezentować Jezusa Chrystusa, działającego tu i teraz, w życiu konkretnych ludzi, a nie tylko w odległej historii.

Jeden komentarz do “Zaproszenie na wykłady Henryka Dedo”

Możliwość komentowania została wyłączona.