VISION Team – koncert Gospel

VISION Team

 

We wtorek, 26 maja, o godzinie 18:00 nasz Zbór będzie gościł grupę uwielbieniową z San Diego Christian College ze Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy wszystkich chętnych do przyjścia na koncert, wstęp wolny!

 

VISION Team jest grupą uwielbieniową z San Diego Christian College która co roku, począwszy od jej założenia w 1992, odwiedza jeden kraj i głosi w nim Ewangelię przez swoje koncerty. Służyli już na 5 kontynentach, m.in. w takich krajach jak: Brazylia, Korea Południowa, Hiszpania, Chiny, Malawi, Rumunia, Turcja i Portugalia. Ponieważ członkami grupy są studenci co roku grupa zmnienia swój skład. Nasz Kościół ma zaszczyt gościć 17 już grupę studentów z San Diego.

 

Na oficjalnym blogu grupy można dowiedzieć się że w pocie czoła uczyli się także polskich pieśni i liczymy że zaskoczą nas takimi wersami jak „zawsze byłeś i już będziesz Panem wszystkiego”.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do przyjścia na koncert. Po koncercie będzie możliwość porozmawiać z wykonawcami i nawet poprosić ich o autograf ;)

 

Jeden komentarz do “VISION Team – koncert Gospel”

  1. Dziękuję za piękny koncert i za gościnność. Niezapomniane wrażenia. Serdecznie pozdrawiam

Możliwość komentowania została wyłączona.